מיתוג חזותי לעסקים

 עיצוב לאינטרנט

                תגובות                 

מארק רייס

 

האתר שאינה בנתה בשבילי הוא מאוד נוח. אינה הציעה לי כמה אופציות. היא מבינה מצוין את החשיבות של שימושיות האתר, מרגישה באופן מושלם את הצבעים, את הגופן, את הסמלים השונים, אנימציה וכו'. אינה היא בעלת דמיון מקורי וטעם אמנותי נדיר. אני מאוד מרוצה מפרי עמלה על כל פרטיו.

classic-music-video.com

מרינה נרודוביץ'

תודה מכל הלב לאינה ספירו על פיתוח אתר דו לשוני בפלטפורמת ויקס וכן על העיצוב הגרפי של הדף העסקי שלי. העבודה נעשתה ברמה מאוד גבוהה . אינה מקצועית להפליא וכן אדם מאוד נעים  לעבוד איתו.

www.idar.co.il

סימה סומך-ברמימון‎ 

 

ממליצה בחום !!!
אינה עיצבה לי כרטיס ביקור מגנטים ומדבקות שקלעו בדיוק לטעם שלי .
תודה רבה !

אלכסנדר סינלניקוב

 

אהבתי את הגישה המקצועית ביותר, אשר הגדירה תוצאה סופית מעולה. האתר עוזר לי בפעילות המקצועית שלי. הייתי רוצה להצביע על החוש האמנותי המצויין וכן על איכות גבוהה של המוצר.

cellotrio.com

LILI LULIN

 

מעצבת מוכשרת, קשובה לפרטים ומאוד סבלנית! יחד הצלחנו למצוא איזון נכון בין הצפיות שלי לבין ביצוע של אינה תוך כדי שימוש בטכניקות של עיצוב מסחרי להן לא הייתי מודעת. התוצאה היא לוגו וכרטיס ביקור מצויינים שמוצאים חן גם בעיניי וגם בעיני הלקוחות שלי.

טטיאנה ארסנוק

 

 אינה , תודה רבה לך על העבודה המעולה שעשית, על כך שהצלחת להבין את כל העדפות שלי ! את מקצוענית שאין כמוה, היה לי מאוד קל לעבוד איתך. אני ממש מרוצה מהתוצאה. ממליצה בחום על סטודיו של אינה.

וולריה שוסטרמן

 

אינה, אני מאוד מרוצה מהעבודה שלך ( כרטיס ביקור ) !

העיצוב המקורי, הביצוע המהיר, הטיפים השימושיים שלך בעניין ההדפסה, פשוט בן אדם נעים לעבוד איתו! תודה לך!

יעל ליברמן

 

אני רוצה להודות לאינה על התמונה הנפלאה עבור הדף העסקי החדש שלי . זה כל כך נחמד לעבוד איתה: היא רגועה, סבלנית ומקצועית. היא פשוט לא מפסיקה להשקיע ולשפר וזאת כל עוד היא עצמה וכן הלקוחה לא מרוצים לגמרי והתוצאה מדברת בעד עצמה!

רויטל ארקס

 

אינה, אין, פשוט אין מילים בפי כדי להביע את האושר שגרמה לי העבודה המקצועית שלך על הלוגו, דף הנחיתה וכרטיסי הביקור שלי! הכל נעשה באהבה גדולה ואני מרגישה את הדף שלי ממש נושם! אני תופסת את עצמי יושבת, מחייכת ונהנית למראה עיניי, פשוט מאוהבת בעיצובה של אינה. ממליצה בחום על אינה ספירו לכל עבודות העיצוב שלכם!

 
Logo-SI

+972 (0) 5457 47941

inabelk@gmail.com

צרו קשר

  • Facebook Social Icon

Информация успешно отправлена!

Logo-SI

+972 (0) 5457 47941

inabelk@gmail.com

צרו קשר

  • Facebook Social Icon

Информация успешно отправлена!